Naturalna Drogeria
Darmowe próbki do każdego zamówienia 30 dni na zwrot towaru Darmowa dostawa od 200 zł
Ulubione Moje konto

W twoim koszyku

suma 0,00 zł Koszt dostawy Do zapłaty
DROPSHOPING

DROPSHIPING

Droppshing (inna nazwa to Drop Shipment) to model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta.

Innymi słowy – łączysz swój sklep internetowy ze stanem magazynowym w hurtowni. Klient dokonuje zamówienia u Ciebie, Ty kupujesz towar taniej w hurtowni, a hurtownia wysyła towar bezpośrednio do klienta. Ty zazwyczaj nawet nie widzisz produktu. Zarabiasz więc ustawiona przez siebie marżę. Twoje koszty są praktycznie zerowe – właściwie wystarczy, że posiadasz swój sklep internetowy i odpowiednio go skonfigurujesz. Jedyny koszt który powinieneś regularnie ponosić to marketing.

Zalety droppshipingu:

Korzyści wynikających z takiej formy sprzedaży jest całkiem sporo. Przede wszystkim niewielki koszt wejścia. Nie musisz kupować żadnego towaru. Poza tym nie potrzebujesz powierzchni magazynowych. W dodatku często robimy promocje – np. mocno zmniejszając cenę za konkretny towar, przez co Twoja marża rośnie. To bardzo łatwy sposób na znaczne poszerzenie asortymentu, w szczególności jeśli już masz swój kanał sprzedaży. Kolejną zaletą jest zazwyczaj tańsza i szybsza wysyłka – posiadamy podpisane umowy z kurierami. Kurier przyjeżdża do naszej hurtowni codziennie i odbiera duże ilości zamówień. Twoja marża może też systematycznie rosnąć – nasza hurtownia posiada stosowny program opierający się na prostej zasadzie – im większy obrót, tym taniej kupujemy produkty.

 DROPSHOPING

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą w formie dropshipping?

skontaktuj się z nami: kontakt@naturalnadrogeria.pl

Zapraszamy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl